BorDACH - Usługi blacharskie - obróbki blacharskie - BorDACH Więźby i pokrycia dachowe. Kompleksowe prace i roboty budowlane - Usługi dekarskie, krycie dachów, remonty dachów, naprawę pokrycia dachowego oraz rozbiórki dachów. Naprawimy nieszczelność dachu oraz renowację pokrycia dachowego. Wykonamy prace dekarskie, cięcie i przeginanie blach, montaż okien dachowych, ocieplenia i docieplenia dachów. W ofercie posiadamy również profesjonalne odśnieżanie dachów z wywozem śniegu. Świadczymy komplekowe usługi związane z budową domu od fundamentu pod dach Warszawa

Przejdź do treści


Obróbki blacharskie są jednym z najważniejszych elementów dachu. Wykonuje się je z blachy płaskiej najczęściej w takim samym kolorze, jak pokrycie dachowe. Wykonanie obróbek blacharskich musi być fachowe gdyż od niego zależą m.in. szczelność dachu i jego estetyka.
Obrabiane elementy muszą spełniać wszystkie normy względem zastosowania. Obróbka blacharska musi być wykonana z odpowiedniej długości, wysokości, złączona i zamontowana w odpowiednich punktach dachu oraz musi stworzyć szczelnie bezpieczne odprowadzenie wody i dylatacji (obróbka gzymsu, kosz czy też pas nadrynnowy, pas podrynnowy, kalenica, wiatrownica, bariera śniegowa i obróbka przyścienna).
Wymiary i ich wygląd zależą od kształtu i specyfiki dachu, co oznacza, że ostateczne decyzje na ogół podejmowane są w porozumieniu z wykonawcą.


Obróbki blacharskie, warszawa, cięcie blach, dach, gięcie blach, na dach, dekarz, obróbka dekarska, obróbki blacharskie warszawa, obróbki blacharskie Lublin, Łuków, obróbki blacharskie Radzyń, Podlaski
Wróć do spisu treści